Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala

Hotel

Antigua Guatemala, Guatemala7ma. Calle Oriente Casa 31, 03001

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 430 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 23 m²
  • Ložnice: 1

Pokoje a ceny

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 430 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O hotelu

V ubytování Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala v lokalitě Antigua Guatemala najdete terasu.

Recepce funguje 24 hodin denně. Wi-Fi je zdarma. Ubytování je od místa „Catedral de San José“ vzdálené 540 m. „Palacio de los Capitanes Generales“ je ve vzdálenosti 620 m od hotelu.

K dispozici jsou pokoje o ploše od 17 do 23 m². Vybavení zahrnuje televizi, vlastní koupelnu, fén a trezor.

Vzdálenosti k vybraným místům

Museo del Santo Hermano Pedro210 m vzdušnou čarou
Santa Catalina Arch1,1 km
Cerro de la Cruz1,7 km
Hobbitenango8,6 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento hotel vašim potřebám?

Pokoje

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Čtyřlůžkový pokoj423 m²2 × Manželská postel
Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi423 m²2 × Velká manželská postel (velikosti King)
Třílůžkový pokoj323 m²Samostatná postel, Manželská postel
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 23 m²223 m²Manželská postel
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 17 m²217 m²Manželská postel
Zobrazit další (1)Zobrazit méně
Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaPostele
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 23 m²223 m²Manželská postel
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Označte, co během pobytu potřebujete, a seřadíme pokoje v ubytování Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala podle shody. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Vlastní koupelna
  • ručníky
  • fén

Čtyřlůžkový pokoj

▾

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s oddělenými postelemi

▾

Třílůžkový pokoj

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 23 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 17 m²

▾

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí · 23 m²

▾

Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Recepce 24 hodin denně
  • Služba concierge
  • Trezor

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyk
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je autobusové nádraží „To Guinemala On the car“ od ubytování „Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala“?

Autobusové nádraží „To Guinemala On the car“ se nachází 1,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „La Aurora International Airport“ od ubytování „Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala“?

La Aurora International Airport se nachází 21,9 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 211 recenzí hostů je 8,8/10 . Přečtěte si recenze hotelu Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala nebo přidejte vlastní.

Andrew11 - 2025
10/10
★★★★★

Skvělé - moc příjemní lidé. Snídaně byla fajn, nádvoří taky super. Pokoj čistý, postel pohodlná... Poloha trochu stranou od náměstí, ale dá se dojít. Kolem je pár dobrých barů a restaurací, takže pokud chcete být blízko, fajn volba.

ℹ) Recenze Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala nevyjadřují stanovisko antiguaguatemala-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hotel Boutique ANTIWA en Antigua Guatemala - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování bez uvedeného standardu

Toto ubytování
~3 430 Kč
Typická cena
~1 376 Kč

Dražší než 8 z 10 ubytování bez uvedeného standardu v tomto městě.

Porovnané ubytování bez uvedeného standardu: 111

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 430 Kč
Typická cena
~1 249 Kč

Toto ubytování je o 175 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování bez uvedeného standardu s nepřetržitou recepcí a s rodinnými pokoji: 39

Za podobnou cenu

~2 915 Kč – ~3 944 Kč

  • Porovnaná ubytování 22
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 7
  • S bazénem 3
  • Se snídaní 5

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Villa 14 Santa Ines Antigua Guatemala

9,5/10 ~3 896 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.