Meson de Maria

Hotel

Antigua Guatemala, Guatemala3a. Calle poniente #8, 03001

  • Až pro 4 hosty
  • Až 30 m²
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~2 457 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Meson de Maria?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Meson de Maria se nachází v obci Antigua Guatemala. Hosté mohou využívat restauraci.

Ubytování má zahradu a terasu. V některých ubytovacích prostorách můžete využívat balkon nebo terasu. Ve všech ubytovacích prostorách můžete využívat vlastní koupelnu. Central Park of Antigua je 200 m od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Central Park of Antigua200 m
Palacio de los Capitanes Generales280 m
Parque Nacional Los Aposentos12,2 km
Altamira5 km

Nabídka pokojů

Pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí

Apartmá

Apartmá s manželskou postelí Queen

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Meson de Maria - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Restaurace
  • Letištní transfer
  • Terasa
  • Recepce 24 hodin denně
  • Pokojová služba

Meson de Maria na mapě: Antigua Guatemala

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let. Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jsou povolena domácí zvířata?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Jaké jsou časy přihlášení a odhlášení?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: od 11:30 do 12:00.

Jaké jsou rozdíly mezi nabízeným ubytováním?

Pokoj Standard: až 2 osob; 20 m²; počet ložnic: 1. Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí: až 2 osob; 25 m²; počet ložnic: 1. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Je k dispozici Wi-Fi a je zpoplatněné?

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Má Meson de Maria restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Jak daleko je To Guinemala On the car od ubytování „Meson de Maria“?

To Guinemala On the car se nachází 540 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „La Aurora International Airport“ od ubytování „Meson de Maria“?

La Aurora International Airport se nachází 22,5 km od ubytování.

Recenze ubytování Meson de Maria

Průměrné hodnocení z 1 403 recenzí hostů je 9,1/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Meson de Maria zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na antiguaguatemala-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10