Every detail thoughtfully curated to create a cozy and welcoming atmosphere

Prázdninový dům

Antigua Guatemala, GuatemalaCalle de Rubia 18, 03001

Vyberte termín a ověřte ceny.

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 12 hostů
  • Rozloha: 253 m²
  • Ložnice: 6

Ceny a dostupnost

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O prázdninovém domě

Every detail thoughtfully curated to create a cozy and welcoming atmosphere v lokalitě Antigua Guatemala nabízí terasu, zahradu a bar.

Připojení k Wi-Fi je bezplatné. Místo „Catedral de San José“ je vzdálené 940 m od ubytování. K místu „Palacio de los Capitanes Generales“ je od ubytování 1,1 km.

„Prázdninový dům“ nabízí 253 m² až pro 12 osob. Má (6) ložnic. V tomto prázdninovém domě máte k dispozici vlastní koupelnu. Dále můžete využívat kuchyň nebo kuchyňský kout. Najdete tu také televizi, balkon nebo terasu, klimatizaci a pračku.

Vzdálenosti k vybraným místům

Casa Santo Domingo190 m vzdušnou čarou
Museums Promenade510 m vzdušnou čarou
Santo Domingo del Cerro820 m vzdušnou čarou
Altamira4,3 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Prázdninový dům

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Prázdninový dům

▾

Every detail thoughtfully curated to create a cozy and welcoming atmosphere - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Bar
  • Terasa
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je autobusové nádraží „To Guinemala On the car“ od ubytování „Every detail thoughtfully curated to create a cozy and welcoming atmosphere“?

Autobusové nádraží „To Guinemala On the car“ se nachází 1,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „La Aurora International Airport“ od ubytování „Every detail thoughtfully curated to create a cozy and welcoming atmosphere“?

La Aurora International Airport se nachází 21,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Přečtěte si recenze prázdninového domu Every detail thoughtfully curated to create a cozy and welcoming atmosphere nebo přidejte vlastní.

Podělte se o zkušenosti z pobytu v ubytování Every detail thoughtfully curated to create a cozy and welcoming atmosphere. Napište, jak hodnotíte pokoj, čistotu a služby. Vaše recenze pomůže ostatním vybrat si ubytování.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10